HAKKIMIZDA

GMD, 1995 yılında Ankara’ da kurulmuş olup, ticari ve endüstriyel yapıların mekanik tesisat sistem tasarımları konusunda hizmet vermektedir. Merkez ofisi Ankara’ da olmak üzere İzmir’ de bir şubesi bulunmaktadır ve toplam 39 personel (20 makina mühendisi 14 tekniker ve 5 idari) ile inşaat ve mühendislik sektörüne hizmet üretmektedir.

Moskay Mühendislik 2000 yılında kurulmuş olup Ankara ve İstanbul ofislerindeki 20 kişilik teknik ekibi ile yurt içi ve yurt dışında pek çok, havalimanı, ticari bina, AVM, Otel, Ofis , konut ve spor tesisi projelerini başarı ile tamamlamıştır.

GMD ve Moskay Mühendislik şirketleri 2016 yılında İstanbul Yeni Havalimanı projesi ile başlayan ortaklıklarını GMD Moskay Mühendislik Ltd Şti. adı altına birleştirmişlerdir

GMD Moskay Mühendislik Ankara İstanbul ve İzmir ofislerinde proje faaliyetlerine devam etmektedir. Tasarım ekipleri 4 gruptan oluşmakta olup, yönetim ve ticari yapılar, hastane ve konaklama tesisleri, spor tesisleri, endüstriyel yapılar, ulaşım ve toplanma amaçlı yapılar konularında uzmanlaşmıştır.

GMD Moskay Mühendislik sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve üstlendiği projelerde yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım yaklaşımları geliştirmeye çalışmaktadır. Projelerini yüksek kalitede CAD çizimleri yada Revit MEP yazılımı kullanarak BIM modelleri halinde üretmektedir.

GMD Moskay ülkemizde ve yurtdışında son yıllarda büyük büyüme kaydeden yapı sektöründe nitelik ve nicelik bakımından önemli projelerde görev almış ve almaya devam etmektedir.